Prominent & Leading Manufacturer from Howrah, we offer betel leaves, betel leaves bangla paan, bangla pan and piper betel.
₹ 375 / Kilogram Get Latest Price
| Packaging Size | 12 kg |
| Taste | Spicy |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Grade | A Grade |
| Length | 18 cm |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Size | 8 kg |
| Taste | Spicy |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Grade | A Grade |
| Length | 18 cm |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Packaging Size | Kg |
| Packaging Type | Packet |
| Grade | A Grade |
| Color | Dark Green |
| Is It Organic | Organic |
| Purity | 100% |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Packaging Size | 20 Kg |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Box |
| Length | 12 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
Premjit Adak (Proprietor)
Premjit Adak
1, 1/3,I., C. Bose Road
Howrah - 711101, West Bengal, India