Pioneers in the industry, we offer metha pan ., fresh green betel leaves, paan, metha pan, sweet green betel leaves and sweet fresh betel leaves from India.
₹ 825 / Piece Get Latest Price
| Form | Date of Purchase. |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | Kg |
| Shelf Life | 7 Days |
| Flavour | Sweet & Salt . |
Minimum order quantity: 300 Piece
₹ 380 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 10 Kg |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
₹ 750 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 50 kg |
| Taste | Sweet |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 15 cm |
| Color | Green |
Minimum order quantity: 10000 Kg
₹ 8 / Piece Get Latest Price
| Flavor | Meetha Paan |
| Grade | A Grade |
| Main Ingredient | Betel Leaf |
| Color | Natural |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Packaging Size | Kg |
| Length | 13-15 |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 250 Piece
Get Latest Price
| Packaging Size | 20 Kg |
| Packaging Type | Box |
| Length | 12 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
| Plant Kingdom | Magnoliophyta |
₹ 900 / Piece Get Latest Price
| Color | Natural |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Length | 12-14 |
Minimum order quantity: 500 Piece
Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Length | 14-16 |
Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 14-16 centimeter |
Get Latest Price
| Packaging Size | 20 KG, 30KG |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 10-12 |
Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 10-12 |
$Sweet betel leaf.
Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 10-12 |
Sweet betel leaf.
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14-16 |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14-16 centimeter |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 10-12 |
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Packaging Type | Box |
| Length | 10-12 |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
Get Latest Price
| Packaging Size | Kg |
| Variety | Bangla |
| Leaf Size | Large |
| Packaging Type | Box |
| Length | 15 cm |
| Is It Dried | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Packaging Size | Kg |
| Grade | Medicine Grade |
| Length | 15 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Size | Kg |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 15 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
₹ 950 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 12-14 |
₹ 1250 / Kilogram Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14-16 centimeter |
₹ 455 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 50KG, 60KG., 80KG. |
| Taste | SWEET ( NATURAL) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 14-16 |
Premjit Adak (Proprietor)
Premjit Adak
1, 1/3,I., C. Bose Road
Howrah - 711101, West Bengal, India