Leading Manufacturer of bangla pan, special paan, haldia paan, metha pan .( khar ) and bagerhat betel leaf from Howrah.
₹ 375 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 30 Kg |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 15 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Heart Shaped |
| Color | Green |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 450 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 8 kg |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Box |
| Length | 11 cm |
| Color | Green |
Minimum order quantity: 500 Kg
Get Latest Price
| Packaging Size | 30 Kg |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Is It Dried | Non Dried |
| Length | 13 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Size | 30 kg |
| Length | 14 cm |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Size | 12 Kg |
| Taste | Spicy and Sweet |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Box |
| Length | 12 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
Premjit Adak (Proprietor)
Premjit Adak
1, 1/3,I., C. Bose Road
Howrah - 711101, West Bengal, India