Leading Manufacturer of fresh bhavna betel leaf, bangla paan, kol katti paan and meetha paan (pali) from Howrah.
₹ 380 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 12 Kg |
| Taste | Sweet and Spicy |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Length | 12 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
₹ 455 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 5 Kg |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Box |
| Grade | A Grade |
| Length | 12 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Size | 12 Kg |
| Is It Dried | Non Dried |
| Packaging Type | Box |
| Length | 12 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Green |
| Shelf Life | 1 Week |
₹ 1100 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | Kg |
| Packaging Type | CARTOON BOX |
| Color | Dark Green |
| Grade | A Grade |
| Is It Organic | Organic |
| Shelf Life | 10-15 DAYS |
Minimum order quantity: 250 Kg
Premjit Adak (Proprietor)
Premjit Adak
1, 1/3,I., C. Bose Road
Howrah - 711101, West Bengal, India