Kalibangla Pan East Medinipur
Get Latest Price
| Packaging Size | as per depended leaf size |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Bamboo Basket |
| Grade | AAA |
| Length | 14-15 |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | Spicy( NATURAL ) |
| Packaging Type | Box |
| Grade | A Grade |
| Color | Dark Green |
| Is It Dried | No |
| Length | 14-16 centimeter |
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg, 10kg |
| Length | 14 cm |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Box |
| Color | Green |
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | Spicy( NATURAL ) |
| Grade | A Grade |
| Is It Dried | No |
| Color | Natural |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14-16 centimeter |
Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | Spicy( NATURAL ) |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14-16 centimeter |
₹ 455 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 4kg ,5kg,9kg,10kg |
| Taste | Spicy( NATURAL ) |
| Is It Dried | No |
| Packaging Type | Box |
| Length | 14-16 |
| Grade | A Grade |
| Color | Natural |
Minimum order quantity: 25000 Kg
Premjit Adak (Proprietor)
Premjit Adak
1, 1/3,I., C. Bose Road
Howrah - 711101, West Bengal, India